Internetové stránky

zajistit zalohovani

registrovat nove weby v prednich vyhledavacich

zajistit SEO

free hosting – Google weby, internet123.cz
navstevnost – Google analytics nebo Navrcholu.cz nebo toplist.cz

Pro menší firemní zákazníky či jednotlivce zajišťujeme zprovoznění kompletní webové prezentace na internetu. Ať už jde právě o firmu, která chce dát vědět návštěvníků webu o svých produktech a službách nebo o jednotlivce toužícího se podělit o své nápady či poznatky, jsme tu právě pro ně.

Výstavbu webu bereme jako doplňkovou službu a je potřeba k ní i tak přistupovat. Neslibujeme vám robustní a komplikované projekty, ale základní (často velmi vydařené) zpracování obsahu a jeho publikaci.

Postaráme se o vše, od objednání domény až po spuštění a naplnění webu obsahem. Tento produkt po dokončení nejčastěji předáváme „do rukou klienta“ ve formě redakčního systému s možností zpětné vazby.

Oblíbili jsme si možnosti Open Source systémů, které jsou bezplatné a pomáháme je implementovat do dnešních webových stránek (eshop, diskusní forum, fotogalerie a nejčastěji využívaný redakční systém – běžný web). Velkou výhodou tohoto řešení je velmi příznivá cena zprovoznění.

Chcete vlastní webové stránky a nevíte jak na to?

Nabízíme služby i v tomto oboru. Dokážeme poradit jaký typ stránek zvolit dle vašich požadavků. Zprostředkujeme kvalitní hosting kam lze stránky umístit. Pomůžeme s aktualizacemi aby stránky nezevšedněly.

Chci jednoduché stránky, které se nemění
Často zákazníkům stačí jednoduchá prezentace, kde se návštěvník dozví čím se majitel webu zabývá, popřípadě najde kontaktní informace a tím vše končí. Pro takové požadavky je jednoduché rychle reagovat a spuštění webu je otázkou pár minut (za předpokladu funkční domény).

Chci si stránky sám upravovat
Pro jednodušší správu používáme „CMS – Redakční systémy“, se kterými zvládne úpravu webu i běžný uživatel. Snižujeme tak vaše náklady na údržbu vašich stránek. Rádi zaučíme každého kdo se s daným systémem ještě nesetkal a pomůžeme mu překonat první problémy, které se objeví. Struktura a způsob vytváření stránek není nic složitého a pochopení nezabere ani 15 minut (v případě RS WordPress).

Chci stránky se specifickými funkcemi
Ačkoliv se touto problematikou přímo nezabýváme, umíme naprogramovat i některé webové aplikace, které zajišťují konkrétní operace (využíváno PHP a MySQL). Pokud máte takové požadavky, je potřeba si o této problematice popovídat a upřesnit si o jaké funkce máte zájem.

Vzhled výsledného webu je možné převzít z připravených šablon, nechat čistě na nás nebo vám dáme možnost si vyladit každý detail v přehledném grafickém editoru. Obsluha je opět velice snadná.