Lukáš Greiner

Váš partner ve světě informačních technologií

Previous slide
Next slide

zajistit zalohovani

registrovat nove weby v prednich vyhledavacich

zajistit SEO

free hosting – Google weby, internet123.cz
navstevnost – Google analytics nebo Navrcholu.cz nebo toplist.cz

Pro menší firemní zákazníky či jednotlivce zajišťujeme zprovoznění kompletní webové prezentace na internetu. Ať už jde právě o firmu, která chce dát vědět návštěvníků webu o svých produktech a službách nebo o jednotlivce toužícího se podělit o své nápady či poznatky, jsme tu právě pro ně.

Výstavbu webu bereme jako doplňkovou službu a je potřeba k ní i tak přistupovat. Neslibujeme vám robustní a komplikované projekty, ale základní (často velmi vydařené) zpracování obsahu a jeho publikaci.

Postaráme se o vše, od objednání domény až po spuštění a naplnění webu obsahem. Tento produkt po dokončení nejčastěji předáváme „do rukou klienta“ ve formě redakčního systému s možností zpětné vazby.

Oblíbili jsme si možnosti Open Source systémů, které jsou bezplatné a pomáháme je implementovat do dnešních webových stránek (eshop, diskusní forum, fotogalerie a nejčastěji využívaný redakční systém – běžný web). Velkou výhodou tohoto řešení je velmi příznivá cena zprovoznění.

Chcete vlastní webové stránky a nevíte jak na to?

Nabízíme služby i v tomto oboru. Dokážeme poradit jaký typ stránek zvolit dle vašich požadavků. Zprostředkujeme kvalitní hosting kam lze stránky umístit. Pomůžeme s aktualizacemi aby stránky nezevšedněly.

Chci jednoduché stránky, které se nemění
Často zákazníkům stačí jednoduchá prezentace, kde se návštěvník dozví čím se majitel webu zabývá, popřípadě najde kontaktní informace a tím vše končí. Pro takové požadavky je jednoduché rychle reagovat a spuštění webu je otázkou pár minut (za předpokladu funkční domény).

Chci si stránky sám upravovat
Pro jednodušší správu používáme „CMS – Redakční systémy“, se kterými zvládne úpravu webu i běžný uživatel. Snižujeme tak vaše náklady na údržbu vašich stránek. Rádi zaučíme každého kdo se s daným systémem ještě nesetkal a pomůžeme mu překonat první problémy, které se objeví. Struktura a způsob vytváření stránek není nic složitého a pochopení nezabere ani 15 minut (v případě RS WordPress).

Chci stránky se specifickými funkcemi
Ačkoliv se touto problematikou přímo nezabýváme, umíme naprogramovat i některé webové aplikace, které zajišťují konkrétní operace (využíváno PHP a MySQL). Pokud máte takové požadavky, je potřeba si o této problematice popovídat a upřesnit si o jaké funkce máte zájem.

Vzhled výsledného webu je možné převzít z připravených šablon, nechat čistě na nás nebo vám dáme možnost si vyladit každý detail v přehledném grafickém editoru. Obsluha je opět velice snadná.

hosting – využíváme linuxových serveru a podporujeme (pop3, pop3s, imap, imaps, smtp, smtps, webmail, ftp, ftps, sftp, php, mysql, cron)
U nás máte neomezený přenos dat, možnost použít mod_rewrite, vlastní .htaccess, neomezený počet subdomén a další nadstandardní služby.
servry jsou v nixu
cenik doplnit

tvoříme stránky pomocí moderních technoslogí (vyuzivme opensource redakcnich systemu). toto reseni pokryva většinu moznych variaci internetových stranek. zastoupi bezny blog, fotogalerie (správu fotografií), firemni stránky, elektronicke obchody (eshopy), diskusni fora i wiki systémy (kolektivní vytváření dokumentů).
vyhody našeho reseni:
– diky licencovani (opensource) je spusteni stránek velmi levnou zaleztosti
– diky administraci budete shopni sami upravovat obsah i vzhled vasi novych stranek
– u redakcnich systemu obecne není potřeba zadneho programovani, vystačíte si se znalostmi beznych uzivatelu
– pomůžeme vam s vyberem vhodné sablony (vzhledu) a spolecne zpracujeme obsah dle vasich pozadavků
– toto reseni muzeme snadno rozsirit o nove schopnosti pomoci rozsireni

Spolecne se službou vam muzeme nabidnout vyhodny hostingovy program cetne domeny (pokud ho zakaznik jiz nevyuziva u jiné organizace).

Vzhledem k ruznrodosti pozadavku nasich klientu je potřeba vždy strukturu stránek probrat osobne a proto je i cnik služeb individualni. Neváhejte nas kontaktovat.

Pokud patrite mezi zakazniky kteří s poctacem nepracuji ale stranky presto potrebuji, radi se vam o kompletni provoz postaráme. Postaráme se o zrizeni a spravu domeny (adresa napr. www.firma.cz dále uprava dns), o zrizeni a spravu hostingu (rezervace prostoru pro vase stranky a emaily), o vytroreni stranek a jejich upravu, budu vždy aktulni.

U nás získáte podstatnou cenovou vyhodu, protože po svyh klientech nevyzadujeme zadne pausaln poplatky, vždy platite jen za zpracovani vaseo pozadavku.

Poumuzeme vam privest none navstevniky emailingovym programem.

tvorba webu a eshopu – wordpress, jomla, drupal, prestashop a další (google, galerie, atp.)

hosting – levny web a mail (gigaserver – php a mysql, gmail)

vlastní domena