Internet

Přehled internetových tarifů (ceník)

Jak vybrat tarif
Podrobnosti
Další tarify

proc vyssi rychlost

domacnost

Firmám doporučujeme PtP vyhrazeny spoj provozovaný v licencovaných pásmech placených i neplacených (předejde se tak v budoucnu nežádoucímu rušení), samozřejmě lze provozovat i v bezlicenčním pásmu. Dle dostupnosti je možné využít i vysoce spolehlivého kabelového vedení. Volba tarifu je na vás, ovšem ve firmě je lepší variantou garantovaná symetrická linka.

  • rychlost – stahovani/odesilani
  • symertie -(stejná rychlost v obou směrech) i asymetrický (různá rychlost jednotlivých směrů)
  • agregace – garance
  • Tarif Start je dostupný pouze pro nové zákazníky, kteří potřebují překlenout výpovědní lhůtu u svého původního poskytovatele služeb.
  • Neomezený tarif vám umožní využít plnou rychlost, která je momentálně k dispozici v celé naší síti. I přesto, že jsou ostatní tarify upřednostňovány, dosahuje tento tarif velmi hezkých hodnot (25mb a více, dle způsobu připojení).
  • Neuplatňujeme na své služby žádné časové ani datové omezení (technologie FUP), které znáte třeba od mobilních operátorů.
  • Veškeré tarify v naší nabídce jsou standardně poskytovány s privátní IP adresou s možností příplatku za veřejnou.
Nevybrali jste si žádný z uvedených tarifů, nebo máte jinou představu? Rádi s vámi prodiskutujeme vaše požadavky (rychlost, agregace, cena, privátní pojítko) a sestavíme tarif přesně podle vašeho přání.

Start
0,-- Kč měsíčně
stahování 1 Mb/s
odesílání 1 Mb/s
garantovaný
Lite
300,-- Kč měsíčně
stahování 4 Mb/s
odesílání 1 Mb/s
agregovaný 1:4
Standard
400,-- Kč měsíčně
stahování 8 Mb/s
odesílání 2 Mb/s
agregovaný 1:6
Premium
500,-- Kč měsíčně
stahování 12 Mb/s
odesílání 3 Mb/s
agregovaný 1:8
Neomezený
900,-- Kč měsíčně
stahování neomezené
odesílání neomezené
agregovaný 1:20

Proč právě od nás?

Spolehlivost
Kvalita
Cena
Bezpečnost
Seriozita
Flexibilita

Při přechodu od konkurence po dobu výpovědi internet ZDARMA
Instalace a aktivace ZDARMA
cena – vždy mezi nejlepsimi
zalohujeme elektrinu i konektivitu, topologie 2 nezavislych linek
bez vypadku – zálohujeme elektrinu i konektivitu (je tak vylouceny vypadek sluzby)
monitoring – predchazi problémům ješte než k nim dojde, o poruse okamzite informuje technika, intenzita signalu (predchazi vypadkum sluzeb), propustnost linek (pomaha při rozvoji naší síte – urcuje slaba mista k vymene za propustnejsi spoj), testuje konektivitu
podpora – reagujeme pruzne pri problemech
propustnost – kvalitni pojitka (konfigurace)
qos – omezovani ostatními zakazniky
ping
spoje-anteny
Na veškerý provoz zákazníků aplikujeme QOS mechanismy pro zaručení kvalitních služeb u citlivých aplikací (voip, skype, video hovory, hry a další). S námi se vám nemůže stát, že kvalitu vašich služeb ovlivní jiný zákazník.
sifrujeme a zabezpecuje wifi všude, včetně vasi domacnosti
bez zavazku
při zavazku wifi a instalace zdarma (v pronajmu)

Snažíme se být ke svým klientům seriozní a proto se u nás nesetkáte se smlouvami uzavřenými na několik let. Naše smlouvy uzavíráme výhradně na dobu neurčitou (bez závazku). Abychom si své zákazníky udrželi, nabízíme své zařízení bezplatně k zapůjčení po celou dobu užívání služeb a poskytujeme k němu bezplatný servis po stejně dlouhou dobu.

Kde se k nám můžete připojit?

Připravili jsme pro vás mapu pokrytí, na které můžete vidět přesné umístění našich přístupových bodů. Je tak pro vás velmi snadné z mapy vyčíst, jestli je možné se k naší síti připojit. Stačí vám k tomu přímá viditelnost z jakéhokoliv místa vašeho domu na jeden z našich přístupových bodů. Pokud si myslíte, že jste příliš daleko, nevěšte hlavu, poradíme si i s tímto problémem.


Zobrazit místo mantinel.cz na větší mapě

Řešení problémů

Pokud máte pocit, že s vaším připojením není něco v pořádku, změřte jeho výkonnost a spolehlivost jedním z těchto nástrojů. Objevili jste problém? Kontaktujte nás.

speedtest.net
cesnet.cz
zive.cz

O naší přístupové síti

Mantinel.cz (provozovatelem Lukáš Greiner) je veřejná telekomunikační síť poskytující internet v západních Čechách, kde působí hlavně na Domažlickém okrese.

Soustředíme se na poskytování internetových služeb pro domácnosti, ale z našich zkušeností těží také firemní zákazníci, školy a obecní úřady. Využíváme k připojení technologie pro domácnosti pracující v kmitočtovém pásmu 2,4 a 5 Ghz. Pro připojení malých a středních firem používáme technologie pracující ve volném pásmu 10,5 Ghz a 24 Ghz, kde nedochází k nadměrnému rušení. Pokud to situace umožňuje, využíváme i spolehlivých optický vláken k zajištění 100% dostupnosti služeb.

V naší páteřní síti používáme léty ověřenou kvalitní technologii. Všechny přístupové body jsou do naší páteře připojené spolehlivými linkami (kabelově, nebo v licencovaných bezdrátových pásmech) a to dvěma nezávislými spoji. Díky tomu nedochází k výpadku služeb ani v případě poruchy některého zařízení.

Přístupové body zajištují vysokou přenosovou kapacitu pro koncová zařízení našich zákazníků. Většinou na nich užíváme bezplatné pásmo 5ghz. Vysílače stavíme pomocí sektorových anténích systémů, které vysílají do několika směrů. Předcházíme tak nežádoucímu rušení konkurenčními sítěmi a dosahujeme lepších parametrů i celkové propustnosti.

Test rychlosti internetu

netmetr.cz

cesnet.cz

google.cz

speedtest.net

Dokumenty ke stažení

Návrh smlouvy
Všeobecné podmínky poskytování služeb elektronických komunikací

Oznámení typů rozhraní veřejné komunikační sítě

Nemůžete otevřít tyto dokumenty? S největší pravděpodobností nemáte nainstalovaný program pro prohlížení PDF dokumentů. Můžete použít oblíbený Adobe Reader nebo jednoduchý Foxit Reader.