Lukáš Greiner

Váš partner ve světě informačních technologií

Previous slide
Next slide

Sledujeme filmy, seriály, televizi i cokoliv jiného

Čas od času dostanu chuť zkouknout oblíbený film či seriál, který mi utekl nebo se mi nechce čekat na jeho stažení. Dnes už je spousta možností, kde si za úplatu nebo zdarma pořad vypůjčit online a hned ho pohodlně sledovat (tzn. bez stahování a okamžitě). Nejoblíbenější stránky najdete zde:

filman.cz
sledujufilmy.cz
sleduju.to
serialonline.eu
iprima.cz

Když už všichni z rodiny sledují telku a zrovna dostanu chuť koukat na něco jiného „co zrovna běží v televizi“ tak není kde koukat. Tenhle problém už je taky minulostí, dnes je možné ji sledovat přes internet v počítači nebo na mobilním zařízení. Tuto službu vám nabídne buď váš poskytovatel služeb za úplatu, nebo další nadšenci na internetu a to zdarma. Koukat je možné např. zde:

blbne.cz
spusti.net

Oblíbených herců, filmů a serálů je hromada. Pokud jste jako já a chcete třeba vidět všechno co kdo natočil, můžete hledat na internetu. Před lety jsem narazil na stránky, které se na tuto problematiku zaměřují a máte vše pěkně pohromadě. Najdete na nich všechno o filmech, jejich popis, fotky, upoutávky, hodnocení ale i informace o hercích, scénáristech, režisérech a mnoho dalšího. Čerpat můžete zde:

csfd.cz
imdb.com

Zajímavou službou je i následující odkaz. Jde o stránky s televizním programem pro stovky stanic. Můžete si je upravit dle své libosti, protože každý z nás sleduje něco jiného a nerad by byl rušen něčím zbytečným. Nedávno jejich provozovatel spustil novou službu. Po bezplatné registraci je možné si vybrat pořady, které se mají nahrávat, když je nemůžete vidět hned. Dostanete se k nim online až 30 dní zpětně, nebo si je uložíte přímo do počítače. Vše opět zdarma:

sms.cz

Často využívám znalostí jiných, kteří se o ně rádi podělí. Postupem času začali obyčejní lidé publikovat na videoserverech svá díla z různých odvětví. Není tedy problém naučit se vařit, sázet stromky, postavit si nějakou elektroniku nebo třeba načerpat informace o zdravém životním stylu. Témata jsou v podstatě neomezená a cokoliv se chcete naučit, může vám k tomu pomoci někdo jiný:

youtube.com
vimeo.com